1 Haziran 2012

Bi Party House'da Bahar

Bahar Ankara'ya gelmiş diyecektim ama aslında hazirana geldik ve yaz geldi. Bahar yağmurlarla dolu dolu geçti bu sene. Etraf yeşillendi, börtü böcek canlandı, doğa uyandı yeniden. Okulların kapanması yaklaştı, mezuniyet partileri, doğum günleri de hızlandı. Ben de blogumda son 6 ayda en çok tıklanan kayıt hakkında, yani Bi-Party House hakkında yeniden yazmak istedim. Oran yolu, MSB lojmanları arkasındaki villayı yeniden ziyaret ettim. Buranın sahibi Bilge Apaydın, Bi Party House'da, özenle çalışarak baharı getirmiş. Masa örtüleri, Amerikan servisler, tabak- bardaklar , hatta sandalyeler bile değişmiş. Güzel de olmuş.
Daha önceki Bi-Party House yazısını, karlı bir doğum günü partisi hakkında yazmıştım. Şimdi gördüğünüz resimler ise Mayıs ayında yapılan özel bir davete ait. Sizin arzunuza göre her türlü davet için hazırlık yapılabiliyor. Kahvaltı, brunch, hafta içi çay daveti, hafta sonu partisi her türlü hizmet sunuluyor. Sadece çocuklar için değil, büyükler de parti verebiliyor, çay saati düzenleyebiliyor. Kendinizi evinizde hissedin, burada concept ' Ev Tadında Partiler'.
Yiyecek- içecekler de sizin isteğinize göre hazırlanıyor, özellikle içli köfte, dolma gibi ürünler ahçılar tarafından hazırlanıyor. Çocuklar alt katta gönüllerince eğlenirken, siz ekrandan çocuklarınızı görebiliyorsunuz. Villanın yeri de rahat, sessiz ve huzurlu bir mekan. Park yeri geniş, manzarada ise vadiyi ve arkasında Elmadağ'ı görebilirsiniz.
Bi- Party House. İlkbahar Mahallesi, Galip Erdem Caddesi, 621. Sokak, No 22, Oran Yolu, Ankara
Telefon. 0312/4911200 ve 0532/2161326

2 yorum:

Bir İçmimar'ın Mabedi dedi ki...

Görkenm ciiim,Evet daha önce de senin post da okumuştum, fiyatı ve saati hakkında bilgin var mı? photolar çok güzel bu arada:))

gezicini dedi ki...

Tülgün'cüm selam,
saatler ile ilgili bir kısıtlama yok bildiğim kadarı ile. Hafta içi-hafta sonu ne zaman istersen. Fiyatlar konusunda ise Bilge hanımla konuş istersen.
ilgin için teşekkürler :-)
gorki